Lõuna kohvikus

Igapäevaselt pakume päevasuppi või seljankat ning 3 erinevat päevapraadi! Meie kogenud kokk valmistab kõik toidud kohapeal ise.

Meie menüü leiad aadressilt www.facebook.com/maheleib igal tööpäeval alates kella 9-st. Meil on iseteenindus- söö nii palju kui taldrikule mahub. Maja ees on suur parkla, kuhu mahub lisaks sõiduautodele ka paar rekkat. Meile on oodatud ka lapsed: kaldtee lapsevankrite jaoks, lapsetoolid ja mänguasjad väikelastele.

Telli lõuna töökohale

Kas teadsid, et meilt võid tellida lõunasööki ka töö juurde? Lepi kokku Sinu ja kolleegide uue maitsva elu alguses osas.
Alates 10st praest on kohale toomine Rae valla piires tasuta.

Telli lõuna- või õhtusöök nädalavahetuseks

Samuti pakume võimalust tellida lõunasöök laupäevaks ja pühapäevaks nii meie kohvikus kui ka koos transpordiga teie poolt soovitud kohta.

Hästi söönud töötaja teeb head tööd!

Pidude korraldamine kohvikus

Pidude pidamine on võimalik tööpäevadel alates kella 15st ning laupäeviti ja pühapäeviti. Vali meie peomenüüde hulgast oma lemmik ja veeda oma lähedastega või kolleegidega unustamatu pidu.

Meie cateringteenust võid tellida ka mujale – pulma, koolilõpupeole, firma suvepäevadele… Samuti on võimalik ka lahendus, kus meie kokk tuleb kohale ja valmistab toidud kohapeal wokpannil. Kas said projekti valmis? Kas laps lõpetab klassi? Kas algab puhkus? Pidu, sõbrad, pidu!