Soojad saiad hommikuti

Igal argipäevahommikul paneme ahju ka mitu plaaditäit maitsvaid saiakesi ja pirukaid, et teil oleks päeva jooksul mõnusad kohvi- või teehetked.

Mis tugevdaks firma töötajate ühtekuuluvustunnet paremini kui ühine kohvipaus saiakesega reede pealelõunal? Külla minnes võite võtta kaasa imelise apelsinistritsli ja teie tähtpäeva muudab eriliseks pidulik kringel!

Kringlid ja suuremad saiakogused võite tellida meie Facebookilehe kaudu või saates e-kirja. Kui ise pole võimalik pagaritoodetele järgi tulla, siis saate neid tellida ka koju: Rae ja Kiili vallas ning Tallinna linnas on kohale toomine alates 25 eurosest tellimusest tasuta. Mujale Eestisse saate tellida kõiki meie pagaritooteid kulleriga, tellimusele lisandub transporditasu sõltuvalt kaugusest ja kogusest (minimaalselt 6 eurot).

 

TELLI    PAGARITOOTED

Muuda tähtpäev eriliseks piduliku kringliga

TELLI    PAGARITOOTED

UUDIS:

Vegan pirukad ja stritslid.

Maheleib OÜ hinnakiri

PAGARITOOTED / Hinnad sisaldavad käibemaksu

Meie toodete valiku ja hinnad leiate leheküljelt www.maheleib.ee/hinnakiri.
Kui te ei leia hinnakirjast enda soovitud toodet, siis võtke meiega ühendust ja proovime leida lahenduse, mis teile sobib!

RESERVEERI KOHVIK

Helista 5163968, kirjuta info@maheleib.ee või chati meiega Facebookis ja lepime kokku, kuidas võime aidata teil tähistada!